Dla biznesu

Prawo spółek (obsługa korporacyjna)

Obsługa Korporacyjna Spółek

Obsługa Korporacyjna Spółek (też Obsługa Prawna Spółek) to szeroki wachlarz usług kierowanych do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w formie spółki. Prowadzenie działalności w formie spółki wymaga od właścicieli i partnerów bardzo dobrego rozeznania w kwestiach prawnych lub wsparcia ze strony wykwalifikowanego w tym zakresie podmiotu.
W zależności od potrzeb spółki Obsługa Korporacyjna może obejmować:

 • – usługi doradcze,
 • – wsparcie w bieżącej działalności,
 • – sporządzanie i opiniowanie umów (m.in. umów o współpracy),
 • – reprezentację procesową.

To w jakim zakresie dana spółka korzysta z usług oferowanych w ramach obsługi prawnej zależy przede wszystkim od jej potrzeb, które mogą być podyktowane formą prowadzonej działalności, bieżącą sytuacją spółki lub rozbieżnościami w interesach/podejściu dotychczasowych wspólników. Dlatego nawiązując współpracę z Kancelarią Prawną oferującą obsługę korporacyjną i prawną warto wybrać podmiot świadczący szeroki wachlarz usług i oferujący elastyczne warunki współpracy. W ten sposób będziemy mogli korzystać z poszczególnych usług pomocy prawnej zawsze, kiedy pojawi się taka potrzeba.

Obsługa Korporacyjna – Warszawa

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klienta Biznesowego działająca na terenie miasta Warszawa Kancelaria Prawna Jurczewski Kępka-Mariański i Wspólnicy oferuje kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa spółek, w tym m.in.:

 1. zakładania spółek handlowych,
 2. przekształcania, likwidacji spółek handlowych,
 3. restrukturyzacji oraz optymalizacji przedsiębiorstw,
 4. wsparcia prawnego w bieżącej działalności spółek,
 5. obsługi wspólników, udziałowców, akcjonariuszy oraz organów spółek,
 6. przygotowania dokumentacji korporacyjnej, w tym: uchwał, umów i porozumień wspólników oraz umów o współpracy oraz umów inwestycyjnych,
 7. wsparcia w zakresie sporów korporacyjnych – m. in. w sprawach o wyłącznie wspólnika, uchylenie lub stwierdzenie nieważności uchwał, odpowiedzialności zarządu spółki,
 8. negocjowania oraz przygotowania kontraktów handlowych,
 9. reprezentacji podmiotów gospodarczych przed regulacyjnymi organami administracji publicznej oraz w postępowaniach przez sądami powszechnymi.

Obsługa Prawna Spółek Warszawa – Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy podmiotem o ugruntowanej pozycji na rynku. Współpracujemy ze spółkami posiadającymi siedziby na terenie miasta Warszawa, jak również podmiotami zarejestrowanymi w innych lokalizacjach i prowadzącymi działalność w Stolicy. Wspieramy naszych Klientów w realizacji celów biznesowych, przy jednoczesnym założeniu działalności firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Prawo traktujemy jak narzędzie, które w rękach eksperta służy najlepszemu interesowi spółki, firmy czy marki.

To, co wyróżnia nas w branży usług prawnych to podejście do Klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie musicie być Państwo obeznani z terminologią prawną i prawniczą, jak również wszystkimi zawiłościami gałęzi prawa w obrębie, których obracacie się ze względu na charakter prowadzonej działalności – w przeciwnym razie nie potrzebowalibyście naszej pomocy. Dlatego w rozmowach z Mocodawcami posługujemy się czytelnym i zrozumiałym językiem, który pozwala nam na budowanie partnerskiej współpracy i zaufania.

Obsługa Korporacyjna i Prawna – Zapraszamy do Współpracy

Przedsiębiorców zainteresowanych korzystaniem z obsługi korporacyjnej spółek zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Pomoc świadczymy w ramach umów stałej współpracy z Kancelarią Prawną oraz pomocy doraźnej. Zapewniamy przy tym fachowe i rzetelne podejście do sprawy, przyjemny kontakt i należyte zaangażowanie członków naszego Zespołu.

Dla biznesu
Postępowanie egzekucyjne, restrukturyzacja oraz upadłość
Umowy i transakcje handlowe
Nieruchomości komercyjne
Rynki kapitałowe
Prawo spółek (obsługa korporacyjna)
Postępowania przetargowe (zamówienia publiczne)
Rozwiązywanie sporów, procesy sądowe, postępowania przed sądami arbitrażowymi
RODO
Dla osób prywatnych
Restrukturyzacja firmy
Prawnik od spraw komorniczych – Warszawa
Adwokat: Odszkodowania i dochodzenie odszkodowań – Warszawa
Zniesienie współwłasności – Adwokat Warszawa
Zasiedzenie
Podział majątku
Alimenty
Kredyty walutowe
Prawo spadkowe
Sprawy rozwodowe
Upadłość konsumencka
Sprawy karne
Prawo rodzinne i opiekuńcze
Sprawy związane z nieruchomościami
Zespół
Kamil Jurczewski
Wojciech Kępka-Mariański
Magdalena Nowosadzka
prof. nadzw. dr hab. Marcin Jurgilewicz
Martyna B. Szczygielska
Paulina Chrzan